Hakkımızda

Mactera bir ACT Grup markasıdır.

2005 yılından beri otomotiv sektörüne hizmet veren ACT Otomotiv, 2011 yılından beri tecrübesini Birleştirme Teknolojileri alanında yoğunlaştırmış ve MACTERA markası ile Perçin Makinaları ve Direnç Kaynak Makinaları üretimine başlamıştır.

MACTERA, tecrübeli tasarım, üretim ve devreye alma ekibi ile perçinleme, punta kaynağı, projeksiyon kaynağı, dikiş kaynağı, tel kaynağı, alın kaynağı ve özel kaynak çözümleri sunmaktadır.

Hatasız ürünleri yüksek verimle üretmek için gerekli olan proses iyileştirmelerini ve özel çözümleri belirleyerek, sadece makina imalatçısı değil, mühendislik ortağı olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Konusunda tecrübeli teknik servis ekibi ile mevcut makinaların günümüz teknolojisine uygun revizyonu, bakım ve servis hizmetlerini de vermektedir.

2012 yılından beri Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknopark’ da bulunan Ar-Ge Ofisi ile Birleştirme Teknolojileri konusundaki Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir.

MACTERA Birleştirme Teknolojileri Enstitüsü ile endüstri için gerekli eğitim ve seminer hizmetleri ile test laboratuvarını hizmete sokmak için gerekli çalışmalara başlamıştır.

Makedonya ofis

(Üsküp-Makedonya)

Mactera
Mactera USA ofis

(Pennsylvania-USA)

2018
 
Mactera
Almanya ofis

(ACT TECH GmbH- Braunchweig)

Mactera
Mactera Havacılık sektörü için üretim

(PRATT & WHITNEY)

Ev aletleri sektörü için üretim

(Arçelik için otomasyon hattı)

Mactera
2015
 
Mactera
Servo Perçin Makineleri

Faydalı Model

Mactera
Mactera Amerika'ya ihracat

(kontrol fikstürleri)

Direnç Kaynak Makinesi

Üretim

Mactera
Mactera Sertifikasyon

ISO 9001:2008

2013
 
Mactera
MACTERA markası

puntalama ve kaynak makinaları

Mactera
Mactera Servo Kontrollü Perçin Makinası

faydalı model ve üretim

ARGE ofisi

(Uludağ Üniversitesi Teknopark)

Mactera
2009
 
Mactera